Грција 2012 - НЕИ ПОРИ

 

НЕИ ПОРИ

Сместување

Сместување во студија опремени со кујна,WC,TV...

 

Термин
Ноќевања + превоз
Цена
26.05 - 02.06.2012
7
49
02.06 - 09.06.2012
7
69
09.06 - 16.06.2012
7
85
16.06 - 23.06.2012
7
95
23.06 - 30.06.2012
7
109

Во Аранманот е вклучено

Цената е по лице и вклучува автобуски превоз и сместување на база 7 ноќевања во студија.

Цената се однесува за минимум 2 особи во студио или 4 во апартман.

Попусти

  • Во случај на сопствен превоз цената се намалува за 10 €
  • Дете од 2-12 год (со двајца возрасни) на дополнително легло 35 €

Во цената не е вклучено

  • Патничко осигурување 5 €
Плаќањето е во денарска противредност на еврото (1 € = 62)

 

data recovery software